Zmiany, zmiany, zmiany

Od dzisiaj na stronie zaszło kilka zmian.

Pierwsze co rzuca się w oczy to kolorystyka. Wprawni obserwatorzy zauważą też pewnie, że nieco zwiększyła się szerokość całego układu. Przeglądając stronę z telefonu komórkowego można będzie powiększyć jej widok, co do tej pory nie było możliwe.

Od dzisiaj również dzięki uprzejmości Pana Janusza Wilanda na stronie w opisach w kalendarzu oraz gwiazdozbiorów będę wykorzystywał mapy generowane przez program Nocny Obserwator, autorstwa właśnie Pana Janusza. Mam nadzieję, że przyczyni się to chociaż w niewielkim stopniu do spopularyzowania tego świetnego polskiego, darmowego programu astronomicznego. Po lewej stronie strony w menu linki znajduje się link do strony domowej Pana Janusza, skąd możecie pobrać Nocnego Obserwatora, jak również drugi program Pana Janusza – AstroJawil.

Samo menu z linkami również przeszło modernizację i aktualizację.

Osoby, które subskrybują newsletter od dzisiaj będą go otrzymywać również w nowej szacie graficznej. Mam nadzieję, że wszystkim zmiany się spodobają.

Na górze w lewym menu można też od jakiegoś czasu widzieć zakładkę społecznościową Facebook – zapraszam do polubienia mojego profilu na Facebooku. Również tam możecie dzielić się swoimi uwagami, sugestiami, komentarzami.

Jak zawsze liczę na Wasze sugestie, opinie, komentarze.